Tréninky: Pondělí a Čtvrtek 17 – 18 h

Zkušební hodina 250 Kč.

Tento kurz je zaměřen na trénink karate pro od 5ti do 10 ti let a mládež začátečníci. Cílem je naučit děti základní dovednosti stylu Shotokan jsou kata a kumite. Výcvik provádí zkušení instruktoři, kteří se vzdělávají u okinawských mistrů.

Děti studují japonské bojové umění – kryty, kopy, údery. Cílem je naučit děti základní sebeobranu, orientaci v různých situacích, základy karate – kata a kumite. Výcvik provádí zkušení instruktoři, kteří se vzdělávají u okinawských mistrů.

Prostřednictvím našich kurzů a programů se snažíme nabídnout rodičům a jejich dětem radostný trénink, který je připraví na další složité situace. Protože naši nejmenší se s našim světem teprve seznamují, potřebují ke svému objevování a vývoji spoustu informací, podnětů a stimulů. Ne všechny podněty, které k dětem přicházejí jsou však adekvátní jejich potřebám. Proto naše kurzy vedou odborně vyškolení instruktoři a tím zajišťujeme kvalitní péči o naše nejmilejší. Přidejte se k nám a pojďme společně objevovat kouzelný dětský svět.