Junior karate klub je členem Českého svazu Wa-te jitsu dó a bojových umění. ČSWABU je samostatný a suverénní svaz. Vzorem jsou nám okinawští mistři, u kterých se vzděláváme a kteří mají perfektní techniku i v 80-ti letech. 

Zakladatelem a později předsedou byl Hanshi Ján Vasilenko, 10. Dan (klub založen v roce 1989). Junior karate klub je třetí nejstarší klub karate v Ostravě (po karate klubu TJ Baník Ostrava a VŠB Ostrava).
Hlavní instruktorkou Junior karate klubu je Ing. Jana Riplová, 7. Dan. Spolu s Janem Vasilenkem jako jediní v ČR mají tituly mistrovských technických stupňů uděleny světovou organizací ISKA rozhodnutím prezidentů bojových umění 35 států světa.

Hanshi Jan Vasilenko, 10. dan, Kyoshi Jana Riplová, 7. dan vyučují sebeobranu Wa-te jitsu původem z Okinawy – kolébky bojových umění, japonské karate Shotokan a zbraně vějíř, meč Tien, rokušaku Bo (tyč), nunchaku (cep), sai (trojzubec), tonfa (mlecí madlo) a další.

Vše, co se na tréninku budete učit, je autentické a zdokumentované. Přechází po staletí z instruktora na studenty. Dejte přednost kvalitě a udělejte pro své zdraví maximum, studujte bojové umění U NÁS. Ostrov Okinawa je ostrovem stoletých.

  • karate a kickbox pro děti od 5 let, juniory a dospělé
  • kobudo pro mládež od 8 let, dospělé a seniory
  • sebeobrana Wa-te jitsu pro všechny věkové kategorie ve spolupráci s Českým svazem Wa-te jitsu
  • soukromé hodiny

Bojové umění pro děti, juniory, dospělé i seniory – stačí si vybrat. Máte-li zájem stát se šampióny, naši instruktoři Vám pomohou se správnou formou tréninku a metodiky. Udělají vše pro Váš úspěch – Váš úspěch je i jejich cíl výuky.

Český svaz Wa-te jitsu dó, pod kterým působí JUNIOR KARATE KLUB, je regionálním, a dá se říct i republikovým, vůdcem v opravdových bojových uměních a tuto činnost rozvíjí v Moravskoslezském kraji od roku 1989. Pokračuje ve šlépějích čínských, japonských a okinawských mistrů a předává formy boje, které vznikly před více než 300 lety, jejichž principy jsou stále aktuální. Instruktoři jsou certifikováni a vyškoleni na setkáních a při cvičení s těmito mistry. Mají mezinárodně uznávané certifikáty udělené světovou organizací.

„Trpělivost, hodnoty a morálka“ je naše motto spojené se stoletou tradicí.

Prohlédněte si naše stránky a pak přijďte pro jedinečnou zkušenost, kterou si můžete užívat sami nebo i s celou rodinou. Pokud začnete u nás studovat bojové umění, podělíme se s Vámi o úžasný zážitek z bojových umění, který potrvá celý Váš život.

Hanshi Jan Vasilenko, 10. dan a Renshi Jana Riplová, 7. dan Vás provedou transformací, kdy se budete cítit báječně díky nově získanému sebevědomí a postoji. Tito instruktoři jsou mistři světa a Evropy a aktivní závodníci. Náš úspěch ve výuce pochází z vlastního příkladu a motivace. 60 vítězných titulů jejich žáků ze světových a evropských soutěží je toho důkazem

Zastavte se a zažijte vzrušení a energii spojenou s trénováním v JUNIOR KARATE KLUBU.

DĚKUJEME STATUTÁRNÍMU MĚSTU OSTRAVA A MĚSTSKÉMU OBVODU OSTRAVA-JIH ZA PODPORU A POMOC TOMUTO PROJEKTU.